Beste leden van TC De Wiel,

Vanaf vandaag, 1 juli, is het clubhuis weer geopend. Daar zijn we erg blij mee om de financiële situatie van onze club weer een impuls te geven. Daar komt bij dat de gezelligheid zoals we die kennen weer terug komt. Toch zijn  er nog een aantal maatregelen genomen om ons aan de afspraak met de gemeente Dongen, het RIVM en de KNLTB te houden. Deze vind je hieronder uitgelegd.

  • Er zijn looproutes aangegeven door middel van geplakte tape op de vloer van het clubhuis.
  • Als je met je gezicht naar het clubhuis staat is de rechterdeur de ingang en de linkerdeur de uitgang.
  • Als je gebruik wilt maken van het toilet c.q. de kleedruimtes is de achterdeur de uitgang. Dus niet de kortste route nemen om weer terug te gaan naar de barruimte maar even omlopen.
  • De tafels en stoelen in het clubhuis en op het terras zijn opnieuw ingedeeld. Er mag niet met tafels en stoelen geschoven worden. Laat ze dus staan waar ze nu staan om zoveel  mogelijk aan de 1,5 meter regel te voldoen.

Zeker in het begin zal het even wennen zijn maar probeer je zoveel mogelijk aan deze richtlijnen te houden. Succes en vooral veel plezier in ons clubhuis.

Met sportieve groet,
Namens het bestuur
Eric Peters

Deze website maakt gebruik van cookies die noodzakelijk zijn om deze site zo goed mogelijk te laten functioneren.
Ok